Gadżety dla dzieci do kąpieli

Gadżety dla dzieci

Gadżety dla dzieci

Dorosłym kąpiel kojarzy się z myciem, odświeżeniem, orzeźwieniem. A dzieciom? Oczywiście, z zabawą. Dużo wody to przecież mnóstwo pomysłów. Rodzice często mają problem z oderwaniem malucha od tej fascynującej zabawy. Ci bardziej pobłażliwi dolewają ciepłej wody i zabawa trwa dalej. Jeżeli sprawimy dziecku nowe gadżety do kąpieli, liczmy się z tym, że będziemy dolewać tej ciepłej wody. Ale czy to źle? Zabawa w wodzie to nie tylko pluskanie, to także nauka, odprężenie, wyciszenie. A może usiądziemy obok i dołączymy do zabawy?

Zacznijmy od najprostszych kaczuszek. Kupmy od razu całą rodzinkę. Mama kaczuszka nauczy swoje dzieci pływać, a nasze dziecko w tej nauce z pewnością pomoże. Na rynku dostępne są również pojemniczki w kształcie kaczek, które ułatwią spłukanie włosów naszemu maluchowi.

Czymże byłaby kąpiel bez łódki? Gadżety dla dzieci to szeroki wybór łodzi podwodnych, żaglówek, łodzi ratowniczych i motorówek. Nawet w małej wannie te pływające pojazdy zapewnią dobrą zabawę.

Zabawki do kąpieli większości kojarzą się z plastikowymi gadżetami. Niektóre firmy oferują jednak piankowe i drewniane gadżety dla dzieci. Nie dość, że piankowe zabawki swobodnie unoszą się w wodzie, to jeszcze można je przyczepić do płytek w łazience! Drewniane zwierzątka będą z kolei miłą odmianą. Producenci gwarantują trwałość takich zabawek, nawet po długim kontakcie z wodą.

Nauka w wannie? Oczywiście. Kąpielowe książeczki to mnóstwo nowych informacji, a towarzystwo wody uatrakcyjni tę nietypową formę nauki. Gumowe cymbałki i gumowe klocki to tylko niektóre propozycje gadżetów dla dzieci.

Bardziej zaawansowane (i zajmujące więcej miejsca) gadżety dla dzieci to wszelkiego rodzaju zjeżdżalnie, tory przeszkód, mini baseny. Są niezwykle atrakcyjnie, lecz droższe. Idealne na prezent urodzinowy.

A jeżeli chcemy te wszystkie gadżety trzymać w jednym miejscu, blisko wanny, zaopatrzmy się w specjalne pojemniki lub koszyki na zabawki. Można je powiesić lub przyczepić blisko miejsca, w którym odbywa się kąpiel dziecka.

Możliwość komentowania Gadżety dla dzieci do kąpieli została wyłączona

Filed under Gadżety reklamowe

Comments are closed.