Kubki z logo – mechanika samochodowa

kubki z logo

kubki z logo

Prowadząc nawet jeszcze niezbyt rozwinięty garaż naprawy samochodów i skupu pojazdów złomowanych, warto pomyśleć o jakiś miłych upominkach dla klientów. Oferując bogaty wachlarz usług wykonywanych na czas można zyskać sobie stałych klientów, jednak pozyskiwanie nowych to zupełnie inny rozdział. Do tego potrzeba skutecznej reklamy uderzającej w jak największą liczbę osób. Bilbordy i spoty reklamowe w lokalnych mediach to spory wydatek i nie każdego będzie od razu stać na taką formę promocji. Dlatego warto pomyśleć o gadżetach reklamowych, a kubki z logo przedsiębiorstwa świetnie się sprawdzą.

Upominki opłaca się dołączać szczególnie do usług oferowanym firmom, gdy podsyłają one taśmowo samochody do sprawdzenia czy drobnych napraw. Wówczas reklama Państwa firmy znajdzie się w wielu miejscach widocznych dla klientów. Dzięki temu dziesiątki nowych osób dziennie dowiedzą się o istnieniu danego warsztatu i być może zdecydują się skorzystać z jego usług. Osoby prywatne także z reguły przyciągane są gadżetami reklamowymi. Kubki z logo są wykonane z solidnej ceramiki, a nadruki wykonywane są w żywych kolorach. Nadrukowane logo nie zmyje się pod wpływem płynu do mycia naczyń i będzie trwałe. Odporna na zniszczenia ceramika zapobiegnie rozbiciu w przypadku zdarzenia, gdy kubek zostanie przez nieuwagę popchnięty i uderzy o twardą powierzchnię. Kubki mogą mieć różne kształty, kolory są dowolne. Są też dostępne kubki szronione. Dla uatrakcyjnienia loga można pomyśleć o nadrukowaniu jakiegoś wesołego sloganu.

Dla stałych kontrahentów jest opcja przygotowania eleganckich filiżanek, które spełnią taką samą rolę co kubki z logo. Nowi klienci zaś docenią gest i chętnie co rano będą wypijać herbatę lub kawę z kubka od Państwa firmy. Poczta pantoflowa będzie nieść pozytywne wieści o Państwa firmie i spotka się to z aprobatą w postaci kolejnych zleceń na naprawę. Koszt wykonania kubeczków jest niewielki w porównaniu z innymi formami reklamy, biorąc pod uwagę skuteczność metody gadżetów reklamowych Państwa warsztat stanie się znany w całej okolicy.

Możliwość komentowania Kubki z logo – mechanika samochodowa została wyłączona

Filed under Gadżety reklamowe

Comments are closed.